fbpx

Apie mus

Parsisiųskite „NEO Taksi” programėlę ir gaukite 10€ bonusus sekančioms kelionėms!

Atsiskaityti galėsite bankine kortele per programėlę arba grynaisiais su vairuotoju.

Uždaroji akcinė bendrovė „Šiauliai veža“, geriau šiauliečiams žinoma kaip NEO TAKSI- viena stambiausių Šiaulių miesto taksi ir pavėžėjimo paslaugų bendrovė.

Esame sukaupę didesnę nei 30 metų patirtį taksi versle, todėl mūsų bendrovės automobiliai yra geros būklės ir patogūs. klientų aptarnavimui naudojame daugiau negu 150 automobilių.

Turėdami puikią komandą, didelį automobilių skaičių, puikius vairuotojus bei užsakymų priėmimo sistemą, suplanuojame maršrutus taip, kad mūsų klientams nereikia laukti ilgiau nei 5 minutes!

2000 metais mes pirmieji ir kol kas vieninteliai suteikėme galimybę miestiečiams išsikviesti taksi nemokama telefono linija! VISUOSE TINKLUOSE ! (8-800 11053).

UAB „Šiauliai veža“ skiria ypatingą dėmesį bendradarbiavimui su verslo klientais, kuriems siūloma pasirašyti ilgalaikes keleivių pervežimo sutartis. Todėl mūsų partnerių personalas gali išsikviesti taksi bet kuriuo paros metu ir išvengti nepatogumų dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais. Šiuo metu bendradarbiaujame su daugiau nei 50 bendrovių.

Turime galimybę Jus vežti lengvaisiais ir padidintos talpos automobiliais.

Esant pageidavimui galime Jus nuvežti į bet kurį Lietuvos miestą.

Taksi iškvietimas iš bet kurio tinklo

Taksi iškvietimas

Nemokama linija VISUOSE tinkluose

Parsisiųskite nemokamą programėlę